שמלות ערב 2018
 

בעידן בו אין גבולות לטרנדים אופנתיים, אפשר להיראות מצוין כמעט בכל שמלת ערב, גם בלי עדכונים תדירים ממסלולי התצוגה. ההבדל המרכזי בין שמלות ערב לבין שמלות אחרות הוא הקווים האלגנטיים והקלאסיים, המשמשים בסיס לעיצוב הדגמים. אם מתעקשים, מדי שנה אפשר להצביע על מספר טרנדים שעולים אל קדמת הבמה ושוהים שם לפרקי זמן קצובים.

 

גם לקראת השנה הבאה כבר סומנו מספר טרנדים כאלה בסצנת שמלות הערב: שימוש בבדים בעלי טקסטורה רכה ומבריקה, עיצוב בקווים צרים ומאורכים, שילוב של פרוות וינטג' או נוצות, הדגשת אזורי הכתפיים והמותניים ובחירה באחד מהצבעים החזקים שבנמצא, אדום. מרבית החצאיות או החלקים התחתונים של שמלות ערב בשנת 2018 יציגו אורך קדמי קצר מזה של האחורי. בו זמנית נוכל לראות דגמים רבים שיציגו גב חשוף, עם מחשופים בעומקים שונים ועיצובים שונים, כשהנפוץ בהם הוא זה התחום בבד הנשפך כמפל של קפלים.

 

במהלך שנת 2017 אחד הטרנדים המובילים היה שמלות ערב עם שרוולים ארוכים, מבדים אווריריים בחיתוכים יצירתיים. אותו הטרנד צפוי לככב גם בשנה הבאה, עם מגוון שדרוגים ותוספות, כגון כתפיים מרופדות, חיתוך שמתרחב באזור פרק כף היד, אבנים משובצות באזור השרוולים וכולי. לפני סיום כדאי לציין, כי הגיע זמן שובן של השמלות המרשימות באורכן; שמלות ששוליהן נשפכים על הרצפה או כאלה שהוצמד להן שובל אחורי.

 

לבסוף, כדאי לזכור שהטרנד שתמיד יישאר בקדמת הבמה לאו דווקא קשור בשמלה או בעיצובה, אלא בעיקר באופן בו לובשים אותה ונושאים את הגוף בתוכה.

 

 

ג'וזף - שמלות כלה וערב

עיצוב שמלות כלה וערב  |  רח' המלך 3 ראשון לציון

לוגו אינסטגרם
לוגו פייסבוק