שמלות ערב לאירועים
 

אף פעם לא מוקדם מדי להתעדכן בטרנדים שיובילו את סצנת שמלות הערב לאירועים בעונה הבאה

אף פעם לא מוקדם מדי להתעדכן בטרנדים שיובילו את סצנת
שמלות הערב לאירועים בעונה הבאה. הטרנדים לעונת האביב כבר כאן והם משלבים בדים מנצנצים בצבעים מטאליים ומחשופי גב מרשימים במיוחד. השמלות שישלבו את הטרנדים החמים יהיו הרבה יותר מ'יפות'.

עולם שמלות הערב לאירועים צפוי להתחדש במראות זוהרים בסגנון ההוליוודי המוכר מהשטיחים האדומים המקבלים את פני הכוכבים בטקסים השונים. המגמה יוצרת מראה שנצמד לזה של הכוכבים ובו זמנית מציג את האופנה האחרונה.

רוב המעצבים הבינלאומיים שהציגו את קולקציות שמלות הערב לאירועים התמקדו בפלטת הצבעים הרווחת כיום על מסלולי תצוגות האופנה. מהקולקציות ניתן ללמוד, כי בין הגוונים שצפויים לשלוט בעונה המדוברת אפשר למצוא גם צבעי פסטל שונים בגוונים שקטים, כגון סמוק ושמפניה. מצדו השני של הספקטרום ניתן יהיה לראות גם צבעים בולטים יותר, בהם ורוד לוהט, ירוק עמוק ואדום רומנטי.

עוד בין הטרנדים שישתלטו על שמלות הערב לאירועים, גם תפירה עילית של פרטים ואפליקציות בעבודת יד. מידת האופנתיות של שמלת הערב לא נקבעת יותר רק על פי הגזרה או טקסטורת הבד. הסילואט הייחודי של כל שמלה מוענק לה באמצעות תוספות של פריטים ואפליקציות מחומרים שונים, בהם חרוזים, בדי תחרה, שילוב של תכשיטים קטנים וכולי.

עוד טרנד שצפוי לככב בעונת האביב ולהתחזק עם עונת הקיץ הוא שמלות עם כתפיות דקיקות. הכתפיות הדקיקות מעניקות מראה נשי, קליל, נקי ופייתי.

 

 

 

ג'וזף - שמלות כלה וערב

עיצוב שמלות כלה וערב  |  רח' המלך 3 ראשון לציון

לוגו אינסטגרם
לוגו פייסבוק