שמלות ערב בראשון לציון
 

בכל תקופה בחיים זקוקות נשים לשמלות ערב. בכל עיר יש מספר חנויות המתמחות בשמלות ערב חלקן מעוצבות על ידי מעצבי אופנה ואחרות בתפירת קונפקציה. גם העיר ראשון לציון מתברכת בחנויות לשמלות ערב ואחת מהן היא גוזף. חנות בעלת שם בעיר וכל אישה שמחפשת שמלת ערב מבקרת בחנות.

 

מה אפשר למצוא אצל גוזף?

בנוסף לשמלות ערב אפשר למצוא בחנות הבגדים גוזף גם שמלות כלה מעוצבות על ידי מעצבים בעל שם. מיקומה של גוזף שמלות ערב בראשון לציון אבל יש סניפים בערים אחרות בארץ. אל החנות בראשון לציון מגיעות נשים וכלות מכל הארץ וזאת משום ששמה הולך לפניה. שמלות הערב והכלה הן יוקרתיות, קלאסיות מפוארות ואלגנטיות. כל שמלה, כלה וערב, מותאמת ללקוחה על ידי המעצב. אם בעבר כלות ונשים שחיפשו שמלות ערב נסעו לתל אביב כדי למצוא לעצמן כיום הן יכולות לעשות זאת בראשון לציון.

 

למה הוא כ"כ פופולארי?

שמה של חנות גוזף לשמלות כלה וערב מפורסם בכל אזור המרכז  ורבות מהלקוחות מגיעות מהערים הסמוכות כדי לרכוש לעצמן את הפריט המבוקש. יש בחנות קולקציה עדכנית לשנת 2017, ניתן להזמין שמלות ערב חדשות על פי טעם הלקוחה. הסטודיו של גוזף נמצא מחוץ לראשון לציון אבל כל לקוחה, מכל מקום בארץ, יכולה להזמין את הדגם הרצוי לה והוא יסופק לסניף גוזף על פי בקשת הלקוחה. בגוזף אפשר למצוא שמלות ערב וכלה המתאימות לכל המגזרים. לא רק שמלות חשופות יש גם שמלות צנועות למי שמעדיפה סוג זה. בגוזף שמלות ערב בראשון לציון יש שמלות לכל האירועים. מספר הלקוחות  מעיד על טיב השמלות, עיצובן המיוחד, מקצועיות ואמינות של צוות העובדים. כדאי להזמין את השמלות מספיק זמן לפני האירוע כדי שהעבודה לא תיעשה בלחץ. אף ששמלות ערב בגוזף ראשון לציון הן שמלות יוקרה ובעלות עיצוב ייחודי עלותן לא עולה על עלות שמלות ערב וכלה מחנויות בתל אביב.  מעצבי השמלות בגוזף הם בעלי המקצוע בתחום מהטובים בארץ ומרבית העבודה נעשית על ידי תופרות בעבודת יד. אפשר להזמין שמלות ערב על פי עיצוב עצמי.

 

ג'וזף - שמלות כלה וערב

עיצוב שמלות כלה וערב  |  רח' המלך 3 ראשון לציון

לוגו אינסטגרם
לוגו פייסבוק